Filtr
Produkty 4
20
40
60
100
Pozycja
Nazwa (rosnąco)
Nazwa (malejąco)
Cena (rosnąco)
Cena (malejąco)
 1. Inkubator Mini Advance AUTO EX dla papug i ptaków egzotycznych Inkubator Brinsea Mini 7 Advance AUTO EX automatyczny z regulatorem wilgoci
  F1200
 2. Inkubator Mini Advance AUTO do papug i ptaków egzotycznych Inkubator Mini Advance AUTO automatyczny obrót jaj
  F1199
  Inkubator Mini Advance AUTO automatyczny obrót jaj
  1 087,98 zł 884,54 zł
 3. Inkubator lęgowy Mini ECO Aparat lęgowy Mini 10 Eco
  F1198
  Aparat lęgowy Mini 10 Eco
  527,57 zł 428,92 zł
Filtr
Produkty 4
20
40
60
100
Pozycja
Nazwa (rosnąco)
Nazwa (malejąco)
Cena (rosnąco)
Cena (malejąco)

Inkubatory Brinsea Mini do 10 jaj

Seria Brinsea Mini to idealne rozwiązanie dla hodowców rozpoczynających przygodę z inkubowaniem jaj, gdzie najlepiej zacząć inkubację małej ilości jaj. Jest to również doskonałe urządzenie do wylęgu rzadkich i drogich gatunków jaj, gdzie bardzo ważna jest dokładność procesu inkubacji. Marka Brinsea to profesjonalizm w każdym detalu, jest to doświadczona firma z zakresu inkubacji, istniejąca na rynku od ponad 40 lat, wybierana przed hobbystycznych oraz profesjonalnych hodowców.

Wylęgarka do jajek Brinsea Mini – utrzymanie stałej temperatury

Inkubator Brinsea Mini posiada grzałkę i wentylator, które są odpowiedzialne za utrzymanie zadanej temperatury. Wbudowany wentylator wymusza cyrkulację powietrza, dzięki czemu w każdym punkcie wewnątrz komory lęgowej jest taka sama temperatura. Dodatkowo urządzenie zostało również wyposażone w funkcję okresowego chłodzenia – Brinsea Cooling System. Jest to przydatna funkcja, ponieważ w każdym jaju zachodzą procesy, które powodują nagrzewanie się jaj, w tak małej komorze lęgowej może to być tragiczne w skutkach.

Inkubator do jaj automatyczny

Wylęgarka do jaj automatyczna Brinsea charakteryzuje się niezwykle niskim poborem energii – średnio 12 W, maksymalnie 18 W, co jest w zasadzie nieodczuwalne dla hodowcy. Inkubator Brinsea Mini został wyposażony w silnik, który automatycznie obraca jaja. Co ważne – posiada funkcję blokady obracania jaj na 2 dni przed kluciem. Jest to przydatna funkcja, ponieważ przy inkubacji rzadkich gatunków ptasich jaj bardzo ważne jest dokładne zachowanie wszystkich wytycznych. Urządzenie jest również wyposażone w tacę stabilizującą, która posiada otwory, w których umieszcza się jaja.

Inkubatora Brinsea Mini - dostępne wersje:

 • Inkubator Brinsea Mini 7 Advance AUTO – manualna regulacja wilgotności
 • Inkubator Brinsea Mini 7 Advance AUTO EX – z automatycznym regulatorem wilgotności

Model AUTO EX z wbudowanym modułem kontroli wilgotności sprawia, że inkubator Brinsea Mini jest bezobsługowy, wystarczy nastawić w sterowniku odpowiednie parametry i obserwować przebieg inkubacji dzięki transparentnej pokrywie.

Inkubator Brinsea Mini – pojemności:

 • Przepiórka – 7 jaj
 • Bażant – 7 jaj
 • Kura – 7 jaj
 • Kaczka – 7 jaj
 • Gęś – 0 jaj

Istnieje możliwość dokupienia dodatkowej tacy, która mieście więcej jaj – posiada 12 miejsc na jaja. Przystosowana jest również do inkubacji mniejszych jaj niż kurze tj. bażanty, gołębie oraz kuropatwy.

Inkubator Brinsea Mini – funkcjonalna pokrywa górna

Wylęgarka do jajek Brinsea Mini posiada przezroczystą pokrywę, pozwalając na pełną widoczność inkubowanych jaj, bez konieczności jej otwierania w celu kontroli stanu jaj. Górna pokrywa wyposażona jest również w cyfrowy wyświetlacz temperatury (st. C lub st. F) i wilgotności. Górna obudowa uzbrojona jest także w sterownik wraz z przyciskami do regulacji temperatury. Możemy ustawiać temperaturę w zakresie 20 – 40 st. C, w zależności od gatunku inkubowanych jaj. Inkubator do jaj posiada również alarm niskiej lub wysokiej temperatury, informujący hodowcę o zaburzeniu procesu inkubacji i ewentualnej interwencji.

Brinsea seria mini – wysoka jakość wykonania

Inkubatory z serii Brinsea Mini wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, z dodatkiem antybakteryjnym Biomaster, który ogranicza rozwój bakterii i jest w pełni bezpieczny dla jaj i wyklutych piskląt. Tworzywo Biomaster chroni przed rozwojem drobnoustrojów, co w dużym stopniu zmniejsza ryzyko zakażenia wirusami i bakteriami oraz zapewnia zdrowe środowisko dla jaj. Urządzenia są łatwe w czyszczeniu i dezynfekcji.