Poznaj Hodowlany.pl

Każdy hodowca znajdzie tutaj interesujące go rzeczy, niezależnie do tego skąd pochodzi, jaki typ hodowli prowadzi, czy jakie zwierzęta hoduje. Bardzo szeroki, ciągle poszerzany asortyment najwyższej jakości produktów pozwala na wyposażenie każdej hodowli.

W ofercie sklepu znaleźć można nie tylko siatki do budowy wolier, elementy do budowy klatek, inkubacji jaj, ogrodzenia elektryczne, poidła, karmidła, ale i noże dla hodowców sprzęt weterynaryjny, środki dezynfekcyjne, dodatki paszowe i wiele, wiele innych.

Jak powstał?

Historia sklepu Hodowlany.pl sięga roku 2007, kiedy to grupa hodowców-pasjonatów postanowiła wykorzystać swoje doświadczenie nabyte w prowadzonych przez siebie hodowlach i wprowadzić na rynek linię produktów dla drobiu. Firma FERMO operująca do tej pory na profesjonalnym rynku postanowiła wyjść z pomysłem stworzenia sklepu dla każdego hodowcy, nie tylko dużego ale i małego. Tak powstał sklep internetowy hodowlany.pl.

Dyrektor generalny firmy FERMO, Karol Owczarek w skrócie opisuje okoliczności założenia sklepu:

"Kiedy w 2007 roku zajmowaliśmy się hodowlą ptaków ozdobnych dostępność poideł, karmideł, siatek na woliery i innych akcesoriów była bardzo ograniczona. Dodatkowo, produkty, które można było nabyć nie zawsze były praktyczne lub po prostu brakowało im odpowiedniej jakości. Wtedy doszliśmy do wniosku, że nasze doświadczenia mogą pomóc innym hodowcom, nie tylko drobiu. Założyliśmy sklep internetowy Hodowlany.pl, gdzie możemy oferować hodowcom własne najlepsze rozwiązania dotyczące hodowli zwierząt."

Firma FERMO od lat jest producentem sprzętu zootechnicznego i urządzeń do hodowli zwierząt. Dokłada wszelkiej staranności, aby oferowane produkty zawsze były najwyższej jakości i w pełni satysfakcjonowały odbiorców. Każdy produkt przed wprowadzeniem do oferty jest dokładnie sprawdzany w praktyce. Oferta sklepu hodowlany.pl jest systematycznie rozbudowywana, przez co trafia do coraz szerszego grona hodowców. Marka hodowlany.pl jest rozpoznawalna w kraju i Europie, gdzie sukcesywnie wchodzi na nowe rynki.

Dla kogo?

Hodowlany.pl to sklep przede wszystkim dla ludzi z pasją, których fascynuje hodowla zwierząt. Grono odbiorców jest bardzo zróżnicowane. Produkty dostarczane są zarówno do drobnych pasjonatów hodowli, jak i profesjonalnych hodowców zwierząt w całej Polsce i Europie. Oferta skierowana jest między innymi do hodowców drobiu, bydła, trzody chlewnej, koni, ptaków ozdobnych i egzotycznych. Nie małą grupę stanowią również sklepy zoologiczne, sklepy rolnicze i rolniczo-techniczne, gabinety weterynaryjne, ogrody zoologiczne, parki narodowe, nadleśnictwa i koła łowieckie. Reasumując, każdy kto potrzebuje najwyższej jakości urządzeń do hodowli zwierząt, jest mile widziany w gronie odbiorców najwyższej jakości produktów dla zwierząt.

Misja sklepu

Misją sklepu hodowlany.pl jest dostarczanie jego klientom towarów w jak najlepszej jakości, bezpiecznych dla zwierząt, ludzi i otoczenia. Załoga sklepu przykłada dużą wagę do praktycznego wykorzystania każdego produktu. Dzięki doświadczeniu w hodowli zwierząt, oferowane rozwiązania są praktyczne i przemyślane. Każde jest uprzednio testowane w praktyce pod względem przydatności dla hodowcy. Celem sklepu hodowlany.pl jest to, aby każdy klient był w pełni usatysfakcjonowany z dokonanego zakupu.

Współpraca

Sklep hodowlany.pl prowadzony jest przez firmę FERMO, polskiego producenta sprzętu zootechnicznego i urządzeń do hodowli. W związku z tym firma FERMO zaprasza do współpracy sklepy i instytucje o różnym profilu działalności: sklepy zoologiczne, sklepy rolnicze i rolniczo-techniczne, sklepy ogrodnicze, gabinety weterynaryjne, ogrody zoologiczne, koła łowieckie. Hodowlany.pl to przedewszystkim wyspecjalizowany sklep internetowy dla hodowców, można nas również spotkać osobiście na największych targach i wystawach na terenie kraju i Europy.

Zapraszamy do współpracy!
Zespół Hodowlany.pl