Woliera ocynkowana hex 2,5cm, 50mb podwójnie galwanizowana
Opis
Trwała siatka podwójnie ocynkowana przeznaczona do budowy woliery wykonana w technologii hex. Idealnie nadająca się na woliery dla ptaków ozdobnych, drobiu, ptaków łownych i innych. Doskonale sprawdza się jako element pokrycia boków wolier wlotów gołębników, klatek dla gołębi itp. Znajduje zastosowanie przy budowie klatek i pomieszczeń inwentarskich, dla królików i innych gryzoni.
Siatka ocynkowana hex wykonana jest z wysokiej jakości drutu ocynkowanego i po spleceniu zostaje ponownie ocynkowana co znacznie polepsza jej właściwości, Proces galwanizacji wydłuża żywotność kilkakrotnie siatka jest bardziej zwarta i wytrzymała. Siatka na woliery jest bardzo wytrzymała i daje minimalne przesłonięcie co sprawia, że idealnie nadaje się do wolier i pomieszczeń ekspozycyjnych.
Wielkość oczka siatki 2,5 cm sprawia, iż siatka powoduje małe zacienienie jednak nie zabezpiecza woliery przed przedostawaniem się wróbli i małych gryzoni. Siatka hex 2,5 cm pakowana jest w rolkach o długości 50 mb i wysokości 1metr. Grubość drutu 0,8 mm, siatka posiada wykończone boki, dzięki czemu łatwo się zaplata i łączy w większe powierzchnie.
- Parametry siatki:
- grubość drutu: d= 0,8 mm,
- wielkość oczka: a= 25 mm
Parametry
| Rodzaj siatki | Wiązana |
|---|---|
| Materiał | Stal ocynkowana |
| Grubość drutu | 0,8 mm |
| Rozmiar oczka | 25 mm |
| Szerokość siatki | 1 m |
| Długość siatki | 50 m |
Opinie
Brak opinii
Bądź pierwszą osobą, która podzieli się opinią i pomoże innym w wyborze.
Napisz własną opinię
Zapytaj o produkt
Zapytaj o produkt
Napisz do nas, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.



