F5244

Pójło dla koni Purina Koń Mash 20 kg

F5244
185,90 zł
Opis

Mash dla koni to lekkostrawna, a jednocześnie odżywcza mieszanka paszy dla koni. Mieszanka składa się głównie z otrębów pszennych, siemia lnianego, owsa, soli, ziół, płatków kukurydzy. Opakowanie zawiera 20 kg gotowej mieszanki do rozrobienia z wodą.

Mesz dla koni miesza się z wodą, taką mieszankę można podawać na ciepło (w okresie zimy) bądź na zimno (w okresie lata). Mash Purina 20 kg korzystnie wpływa na układ pokarmowy koni - wspomaga i reguluje trawienie, poprawia stan skóry, wzmacnia kopyta oraz odporność zwierząt.

Mash dla koni podaję się szczególnie podczas problemów trawiennych czworonogów, po operacjach oraz przebytych chorobach. Mash Purina jest dedykowany dla źrebiąt oraz koni dorosłych.
Stosowanie:2 kg meszu rozrobić z co najmniej 3 litrami wody, podawać po 10 - 15 minutach. Stosować 1 - 3 razy w tygodniu.

    Składaniki analityczne:
  • Białko 10,5 %
  • Tłuszcz 4 %
  • Włókno 6,5 %
  • Ca/P 2:1

    Witaminy i minerały:
  • witamina A 15 224 IU
  • witamina D3 1 997 IU
  • witamina E 41 mg
  • cynk 60 mg
  • miedź (siarczan miedzi) 12,5 mg
  • mangan 57 mg
  • żelazo (siarczan żelaza) 31 mg
  • selen 0,23 mg

Parametry
Przeznaczenie Konie
Worek 20 kg
Pojemność 20 kg
Opinie

Brak opinii

Bądź pierwszą osobą, która podzieli się opinią i pomoże innym w wyborze.

Napisz własną opinię

Only registered users can write reviews. Please Sign in or create an account
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Napisz do nas, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Napisz do nas, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Ładowanie...